Головна » Файли » методична робота » атестація педагогічних працівників

Зразок характеристики вчителя вищої категорії, вчителя-методиста
29.02.2016, 14:40

Зразок характеристики вчителя вищої категорії, вчителя-методиста

________ працює в навчальному закладі з _______ року.

За час роботи зарекомендувала себе творчим і здібним педагогом. Уроки  проводить на високому науковому і методичному рівні, особливу увагу приділяє створенню оптимальних умов для різнобічного мовленнєвого розвитку кожного учня з урахуванням його індивідуальних можливостей та пізнавальних потреб, заохочує до самостійності у вивченні російської мови та зарубіжної літератури.

На уроках велику увагу надає активізації мовної діяльності учнів, оволодінню ними монологічним та діалогічним мовленням, правилами мовної поведінки. На уроках ознайомлює учнів із зарубіжною та вітчизняною літературою та культурою; розвиває почуття гармонії та естетичного смаку, творчих здібностей, нестандартного мислення, формує особистісно-ціннісно оцінку світу; відпрацьовує вміння висловлювати власні почуття та судження. Постійно практикує нестандартні форми проведення уроків. Вивчаючи твори світових класиків і беручи за приклад їх життя та життя героїв їх творів, виховує в учнів громадянську позицію і моральні якості. Маючи високу науково-методичну підготовку, уроки проводить у досить високому темпі, з використанням          інформаційно-комунікаційних технологій. Застосування на уроках презентацій та групових форм робіт, роботи в парах, інсценізацій сприяє підтримці високого інтересу учнів до предмету, здатності встановлювати певні закономірності, вмінню аналізувати та порівнювати.

______  систематично займається самоосвітою, ознайомлюється з передовим педагогічним досвідом з викладання предмету, інноваційними технологіями. Вона – керівник шкільної методичної комісії та районного методичного об’єднання  вчителів російської мови та зарубіжної літератури, активний учасник семінарів вчителів-предметників, наставник молодих спеціалістів.

Учні, яких навчає _____, щорічно є переможцями та призерами районних та обласних олімпіад із російської мови та зарубіжної літератури, творчих конкурсів. Вчитель також організовує роботу учнів у написанні науково-дослідницьких робіт МАН.

Вчитель багато працює над згуртуванням учнівського колективу, є класним керівником ______ класу, приділяє увагу компетентнісному підходу у вихованні школярів.

_________ — енергійна та творча особистість. Любить свою професію, дітей, користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

Категорія: атестація педагогічних працівників | Додав: nataly280985
Переглядів: 1767 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: