Головна » Файли » внутрішкільний контроль » стан викладання предмету

Наказ "Стан викладання основ здоров'я"
[ Викачати з сервера (56.0 Kb) ] 07.10.2014, 11:51

Про стан викладання та рівень навчальних досягнень  учнів з основ здоров’я у 5-8 класах

Відповідно до перспективного  плану перевірки стану викладання  навчальних предметів, річного плану роботи школи, плану внутрішкільного контролю на 2013/2014 н.р. у грудні 2013р. було здійснено перевірку стану викладання  основ здоров’я у школі.

Вивчення стану викладання   предмету здійснювалось через  аналіз виконання навчальних програм, відвідування   уроків    учителів,    наявність   та   ефективність   календарного   та поурочного    планування    вчителів,   матеріально - технічного   та   навчально-методичного забезпечення вивчення  предмету, дотримання  вимог  щодо ведення шкільної документації.

Основи здоров’я у школі викладають:

- _____  – спеціаліст, педагогічний стаж – ____  років.

- _____  – вчитель ІІ категорії, педагогічний стаж – ___  років.

- _____ – спеціаліст, педагогічний стаж – ___  роки.

Вивчення показало, що  вчителі  предмету  „Основи здоров’я” працюють за чинною навчальною програмою та за підручниками, рекомендованими Міністерством  освіти і науки. Календарно-тематичні   плани   вчителів   складені  згідно з державними  навчальними  планами і програмами з  урахуванням методичних рекомендацій у 2013/2014 н.р., в якому зроблено чіткий поділ на теми, враховано всі передбачені програмою практичні роботи, визначено форми проведення тематичного оцінювання. Поурочні плани визначають окремі етапи уроку та заплановані завдання, що  відображають  роботу вчителя на уроках.

Під час вивчення системи роботи вчителів-предметників встановлено, що вони добре обізнані із сучасними вимогами до проведення уроків, знають вимоги навчальної програми з основ здоров’я, ознайомлені з методичними посібниками з предмету та критеріями оцінювання навчальних досягнень.

Вивчення поурочних планів показує, що вчителі основ здоров’я своєчасно готуються до уроків та проводять їх на достатньому рівні. Зміст своєї роботи вчителі спрямовують на підготовку дитини до свідомого осмислення її поведінки в найрізноманітніших ситуаціях та у повсякденному житті.

Основні завдання, які ставлять перед собою вчителі:

  • формування в учнів знань про здоров’я, здоровий спосіб життя, безпечну поведінку, взаємозв’язок організму людини із природним, техногенним і соціальним оточенням;
  • розвиток в учнів мотивації дбайливого ставлення до власного здоров’я, удосконалення фізичних, соціальних, психічних і духовних його чинників;
  • виховання в учнів потреби у здоров’ї, що є важливою життєвою цінністю, свідомого прагнення до ведення здорового способу життя;
  • розвиток умінь самостійно приймати рішення щодо власного вчинків......
Категорія: стан викладання предмету | Додав: nataly280985
Переглядів: 6703 | Завантажень: 1573 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 3.3/50
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: