Головна » Файли » внутрішкільний контроль » стан викладання предмету

Наказ "Про стан викладання фізичної культури у 1-11 класах "
[ Викачати з сервера (20.4 Kb) ] 26.02.2016, 16:02

Про стан викладання фізичної культури у 1-11 класах

Відповідно до плану роботи школи на ______ н. р. та з метою забезпечення безпечних і здорових умов навчання, запровадження здорового способу життя, усунення факторів, що шкідливо впливають на здоров’я учнів, попередження і зниження захворюваності та травматизму, адміністрацією школи у період з ________ було вивчено стан викладання фізичної культури у 1-11-х класах.

         У ході вивчення було відвідано та проаналізовано уроки, проведено співбесіди з вчителями та учнями, вивчено рівень навчально-матеріального і методичного забезпечення, ефективність його використання у навчально-виховному процесі, проаналізовано стан участі та результативності учнів у різних спортивно-масових заходах.

Заняття з учнями вчителі проводять у спортивному залі, який відповідає вимогам безпеки до місць проведення уроків фізичної культури, та на стадіоні. Вчителі слідкують, щоб усі спортивні прилади й обладнання, які використовуються під час проведення занять з фізичної культури, були справними і надійно закріпленими. Всі необхідні акти дозволи на експлуатацію спортивного майданчику та спортивного залу оформлені згідно вимог.

Систематично ведеться превентивна робота по попередженню дитячого травматизму. На спеціальних стендах, вивішених у спортивному залі, містяться правила безпеки життєдіяльності під час проведення занять з фізичної культури та спорту. Проте протягом ______ н. р. на уроках фізичної культури сталося 3 випадки виробничого травматизму, за результатами розслідування яких на вчителя фізичної культури _________ було накладене дисциплінарне стягнення.

Уроки фізичної культури в школі І ступеня проводять класоводи, а у 5-11 класах вчителі: ________, які мають належну освіту та кваліфікацію. Уроки вони в основному проводять відповідно до програм з фізичної культури, затверджених МОН України. До уроків допускаються учні, які пройшли медичний огляд і не мають протипоказань щодо стану здоров’я. На підставі даних про стан здоров’я учні розподілені на основну, підготовчу і спеціальну медичну групу. На сьогоднішній день 230 учнів школи віднесені до спеціальної, 236 учнів до підготовчої медичних груп, 7 учнів звільнені від уроків фізичної культури. Наказом директора по школі списки учнів віднесених до спеціальної та підготовчої груп доведені до класоводів та класних керівників, вчителів фізичної культури. У кожному класному журналі відведена сторінка здоров’я із зазначенням діагнозів учнів. Оцінювання навчальних досягнень проводиться згідно з навчальними програмами груп.

Категорія: стан викладання предмету | Додав: nataly280985
Переглядів: 2260 | Завантажень: 516 | Рейтинг: 3.0/21
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: