Головна » Файли » Виховна робота » Робота з батьками

Батьківські збори
29.02.2016, 15:43

Орієнтовний план проведення зборів

  1. Вступне слово класного керівника (сповістіть батькам режим роботи школи, день класної години, обґрунтуйте тему зустрічі).
  2. Лаконічний, доступний, переконливий виступ з теми.
  3. Аналіз успішності класу. Почати варто з позитивних результатів, далі вказати на проблеми. Слід пам’ятати, що слово, оцінка дій дитини, сказані перед батьками, може стати «ярликом» на тривалий час. Тому перш ніж щось говорити про дитину, слід продумати кожне слово, не налаштовувати батьків проти дитини, а шукати шляхи вирішення проблеми. Варто окремо поговорити з тими батьками, у дітей яких є проблеми в навчанні, поведінці.
  4. Ознайомлення батьків з темами виховних годин і заходів. Слід дати можливість батькам висловити свої пропозиції і поради.
  5. Інформування батьків про те, які гуртки,факультативи, секції будуть працювати в школі для дітей даного віку.
  6. Вибори батьківського комітету.
  7. Вирішення питань: про харчування, змінне взуття, ведення щоденників, організацію класного фонду.
  8. Подяка батькам за спільну роботу.

У ході проведення батьківських зборів доречно вести прокол .

Крім батьківських зборів, класний керівник використовує такі форми роботи з батьками, як щотижнева перевірка і підпис щоденників, індивідуальні бесіди із залученням учителів-предметників,  також зустрічі за круглим столом, конференції з досвіду сімейного виховання, відкриті уроки для батьків, листування, анкетування, виставки робіт, консультпункти тощо.

Для інформування батьків про стан успішності і поведінку дитини перед початком осінніх і весняних канікул пропонується лист, де, крім навчальних досягнень, оцінюється поведінка учня, його старанність у навчанні (важливо, коли навчальні досягнення невисокі, але учень докладає зусиль для засвоєння навчальної дисципліни), участь у житті класу та рекомендації на канікули (від «більше перебувати на свіжому повітрі» до «відвідувати заняття»).

Категорія: Робота з батьками | Додав: nataly280985
Переглядів: 371 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: