Головна » Файли » внутрішкільний контроль » стан викладання предмету

Наказ "Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з предмету «Захист Вітчизни» у 10-11 класах"
[ Викачати з сервера (22.8 Kb) ] 26.02.2016, 16:04

Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів

з предмету «Захист Вітчизни» у 10-11 класах

Відповідно до плану роботи школи протягом _____ року було вивчено стан викладання предмета «Захист Вітчизни» та рівень навчальних досягнень учнів 10-11 класів.

Перевірка мала на меті:

1.Визначити відповідність викладання змісту навчальної програми.

2.Виявити рівень сформованості в учнів знань, умінь і навичок з предмету у відповідності до програми.

3.З’ясувати оптимальність змісту уроку, методичний рівень підготовки вчителя та проведення уроків.

4.Визначити шляхи вдосконалення стану викладання предмету.

В ході перевірки були відвідані уроки Захисту Вітчизни, перевірена шкільна документація (календарно-тематичне планування, класні журнали, поурочне планування вчителів), проаналізовано оцінювання учнів.

Предмет «Захист Вітчизни» у школі викладають:

________,  вчитель вищої категорії;

________,  вчитель І категорії.

Календарно-тематичне планування для 10-11 класів розроблене за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів Ш ступеня з українською мовою навчання, затвердженими  наказом  МОН України від  27.08.2010 № 834 зі змінами, внесеними наказам МОН України від 29.05.2014 № 657 з урахуванням поділу на підгрупи: окремо навчаються хлопці та дівчата.

Викладання предмету «Захист Вітчизни» проводиться у 10-11  класах в обсязі 1,5 годині на тиждень. Згідно методичних рекомендацій щодо викладання даного предмету у ________ н.р. у І семестрі для учнів 11-го класу проводяться 2 уроки на тиждень, а у ІІ семестрі – 1 урок на тиждень.

Крім того, у школі із варіативної складової  відведено 8 годин для гурткової роботи  з Захисту Вітчизни для підсилення вивчення  предмету.

Вчителі «Захисту Вітчизни» обізнані з навчальною програмою з предмету, в практичній діяльності керуються інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вивчення «Захисту Вітчизни» у _____ навчальному році, нормативними документами з питань підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України, вимог до медико-санітарної підготовки дівчат.

Ведення шкільної документації (календарних, поурочних планів, класних журналів) відповідає Інструкції з ведення шкільної документації в загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів. Планування занять здійснюється згідно вимог навчальної програми з предмету. Проте вчителі недостатньо забезпечені  методичною літературою, фаховими періодичними виданнями.

Навчально-матеріальна база лише частково відповідає рекомендованому переліку основних об’єктів навчально-матеріальної бази з предмета «Захист Вітчизни».

  1. Навчальний кабінет із предмету «Захист Вітчизни» відсутній.
  2. У зв’язку з відсутністю в навчальному закладі пневматичних гвинтівок, навчального місце для вивчення прийомів і правил стрільби дані теми вивчаються оглядово без вироблення практичних навичок.
  3. Заняття з тактичної підготовки, вивчення стройових прийомів, фізичної підготовки проходять на спортивному майданчику.
  4. Смуга перешкод обладнана на спортивному майданчику біля школи.
  5. Відсутнє навчально-методичне забезпечення для проведення занять у групі дівчат.
Категорія: стан викладання предмету | Додав: nataly280985
Переглядів: 1361 | Завантажень: 254 | Рейтинг: 3.5/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: