Головна » Файли » Виховна робота » Робота з учнями

Загальна схема характеристики класного колективу
29.02.2016, 15:23

Характеристика

Прізвище, ім’я, дата і рік народження. Найбільш важливі події в житті учня. З якого часу навчається в цьому класі. Склад сім’ї, хто займається вихованням у сім’ї, характер взаємовідносин. Стан здоров’я.

Ставлення до навчання. Запізнення, прогули, увага на уроках, дисциплінованість, уміння самостійно організовувати свою навчальну діяльність. Навчальні досягнення з різних предметів. Улюблені предмети. Предмети, які даються важко.

Ставлення до праці. Відповідальність, уміння довести розпочату справу до кінця, організувати інших учнів. Ставлення до роботи зі самообслуговування.

Дотримання правил для учнів. Навички і звички культурної поведінки. Ввічливість у спілкуванні з дорослими й однолітками, увага до оточуючих. Характерні риси (активність, рішучість, сміливість, самотність, організованість, впевненість у собі, наполегливість у досягненні мети, відповідальність, правдивість, скромність, принциповість тощо).

Культура мовлення, світогляд, інтерес до подій у країні, начитаність, відвідування музеїв, театру, кіно тощо. Гуртки, у яких бере участь.

Інтерес та ступінь активності в житті класу. Місце учня в класному колективі. Друзі, ставлення до інших учнів.

Категорія: Робота з учнями | Додав: nataly280985
Переглядів: 208 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: