Головна » Файли » шкільна документація » організаційні

Наказ "Стан харчування учнів"
[ Викачати з сервера (17.6 Kb) ] 09.02.2015, 13:30

Про охоплення дітей гарячим харчуванням

На виконання наказу по школі «Про організацію харчування учнів 1-11 класів в ____ н. р.» від _____ №___ та з метою дотримання вимог щодо правильної організації харчування учнів було здійснено контроль  за харчуванням дітей у школі.

Харчування учнів здійснює _______. Продукти до їдальні завозяться вчасно, в достатній кількості, вимоги щодо їх збереження дотримуються.

На початку навчального року видано наказ «Про організацію харчування учнів», в якому визначено осіб, відповідальних за організацію харчування.

Відповідальними за харчування ведеться контроль за формуванням та оновленням (за потреби) списків учнів, які підлягають пільговому харчуванню на основі поданих довідок із відділу соціального забезпечення. Харчування здійснюється згідно графіка, складеного на початку навчального року.

Шкільна їдальня на _____ посадочних місць забезпечує нормальний режим харчування учнів. Обідня зала має столи, стільці. В їдальні є холодна проточна вода, водонагрівач, харчоблок забезпечений приміщеннями для зберігання продукції та приготування їжі, необхідним обладнанням, посудом. Є 6 умивальників для миття рук, 2 електрорушники.

Згідно наказу працює бракеражна комісія у складі ____ медичної сестри школи, ___ працівника їдальні, ____ заступника директора з НВР. Комісія щомісяця здійснює перевірку якості готових страв та відповідності їх вагових норм. В період _____ відбулося ___ засідання. Згідно актів працівники їдальні дотримуються норм харчування щодо якості  та ваги страв.

Учні 1-11 класів харчуються одноразово. Із ___ учнів школи за рахунок чорнобильського фонду харчуються ____ учнів. ___- учнів ___ класів на 100% охоплені гарячим харчуванням, з них ___ дітей харчуються за рахунок місцевого бюджету. Серед учнів 5-11 класів 98% учнів харчуються безкоштовно, не охоплені гарячим харчуванням ___ учнів. _ перебувають на індивідуальному навчанні та не харчуються в шкільній їдальні. Учні, що не підлягають пільговому харчуванню мають змогу харчуватися у шкільному буфеті за рахунок батьків.

 З метою правильного порціювання страв, діти харчуються по трьом віковим категоріям: віком від 6 до 10 років (345 учнів),  10-14 років (286 учнів), старші 14 років (171 учень).

Їдальня забезпечує приготування страв за двома типами меню: звичайним та дієтичним. На дієтичному харчуванні за результатами медичного огляду перебувають 107 осіб. Для них готується дієтичні страви, діти харчуються за окремими столиками.

Щодня в їдальні вивішують меню із зазначенням повної назви та вагового виходу страв. Меню затверджується керівником закладу, підписується завідуючою їдальнею та медичним працівником школи. Перед кожним прийомом їжі працівники їдальні сервірують столи згідно з меню.

Категорія: організаційні | Додав: defaultNick
Переглядів: 2658 | Завантажень: 319 | Рейтинг: 2.3/9
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: