Головна » Файли » методична робота » атестація педагогічних працівників

Зразок характеристики вчителя вищої категорії, старшого вчителя
29.02.2016, 14:39

Зразок характеристики вчителя вищої категорії, старшого вчителя

________ працює в навчальному закладі з ________ року. Вчитель має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії відділу освіта _______ року. У ________ н.р. пройшла курси підвищення кваліфікації в ___________.

За час роботи у школі продемонструвала високий рівень викладання. В організації навчально-виховного процесу використовує методи компетентнісно-орієнтованого підходу. Під час проведення уроків підбирає цікаві форми і методи роботи з учнями, враховує індивідуальні особливості дітей, використовує особистий досвід і мотиви учнів для того, щоб стати співтворцем мети їх діяльності, зацікавленим і компетентним консультантом, створює передумови для розвитку активності, ініціативи, творчості учнів.

Уроки проводить на високому методичному рівні, широко використовує творчі та проблемні завдання, що стимулює творчу ініціативу та самостійність учнів. Кожний урок оснащений наочністю, вчитель активно використовує географічні карти, схеми, картки, різноманітний дидактичний матеріал.

Педагог враховує психологічні особливості учнів, їх реальні навчальні можливості, стимулює позитивне ставлення учнів до навчально-пізнавальної діяльності. Уміє лаконічно, виразно і образно подати матеріал, володіє ораторським мистецтвом. На заняттях школярі добре відчувають поєднання вимогливості і розуміння зі сторони вчителя.

Значну увагу _________ приділяє науково-дослідницькій роботі, залучає учнів до проектної діяльності, роботи в МАН, готує до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, де її вихованці щороку показують високу результативність.

У педагогічному колективі зарекомендувала себе як відповідальний працівник, яка сумлінно виконує покладені на неї обов’язки. Активна в громадському житті школи.

Категорія: атестація педагогічних працівників | Додав: nataly280985
Переглядів: 420 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: