Головна » Файли » методична робота » атестація педагогічних працівників

Зразок характеристики вчителя ІІ категорії
29.02.2016, 14:38

Зразок характеристики вчителя ІІ категорії

________ працює в навчальному закладі з _____ року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження _______ годин на тиждень.

Уроки намагається проводити з дотриманням їх методики та структури, значну увагу приділяючи створенню умов для навчання учнів на основі врахування їхніх нахилів, здібностей та інтересів, індивідуальних можливостей та пізнавальних потреб, заохочує до самостійності у вивченні рідної мови та літератури.

Вчитель намагається раціонально поєднувати методи фронтальних, групових та індивідуальних форм роботи та добирати таку систему вправ, які не лише сприяють розвитку мовленнєвих навичок, а й формуванню патріотичних почуттів, естетичних смаків, моральних переконань та культури мовлення.

________  систематично працює над підвищенням свого фахового рівня через самоосвіту та співпрацю із колегами, ознайомлюється з передовим педагогічним досвідом з викладання предмету, інноваційними технологіями, відвідує засідання шкільного та районного методичного об’єднань вчителів української мови та літератури. 

Педагог виявляє достатній рівень підготовки, працює над позитивною динамікою знань учнів, прагне впливати на рівень їхніх знань, створюючи позитивний мікроклімат в учнівському колективі.

Як класний керівник ______ класу багато працює над згуртуванням дитячого колективу, формуванням в учнів культури спілкування, виховує повагу до старших, свідоме ставлення до праці.

У педагогічному колективі добросовісно виконує покладені на неї обов’язки. Користується повагою серед колег, учнів та їх батьків.

Категорія: атестація педагогічних працівників | Додав: nataly280985
Переглядів: 1619 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: