Головна » Файли » методична робота » атестація педагогічних працівників

Зразок характеристики вчителя І категорії
29.02.2016, 14:38

Зразок характеристики вчителя І категорії

____________  працює в навчальному закладі з ______ року. За час роботи зарекомендувала себе як творчий, вдумливий, ініціативний педагог. На достатньому рівні володіє інноваційними освітніми технологіями, активно їх використовує та поширює в освітньому середовищі. Уміє продумувати оригінальні ідеї. Заняття проводить цікаво, активно впроваджує ефективні форми та методи для покращення організації навчально-виховного процесу на уроках _________.

________  ефективно використовує сучасні інформаційні технології, можливості Інтернету, сприяє  розвитку логічного мислення учнів та наочно ілюструє навчальний матеріал. Вдало поєднує індивідуальні та групові форми роботи. Створює найсприятливіші умови для навчання, виховання і розвитку учнів, обов’язково враховуючи індивідуальні особливості, нахили, їх інтереси, стимулює позитивне ставлення учнів до навчально-пізнавальної діяльності.

Значну увагу педагог приділяє роботі з обдарованою молоддю.  За час роботи в школі  підготувала призерів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ________ та науково-дослідницької роботи МАН. Її вихованці - активні учасники Міжнародних інтерактивних конкурсів.

_________ приділяє велику увагу самоосвітній роботі, постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, демонструє  свою роботу через проведення відкритих уроків на семінарах різних рівнів.

Вчителька активна в громадському житті школи, завжди надає посильну допомогу педагогам в освоєнні комп’ютерних технологій, відповідально ставиться до доручень.

Як класний керівник ________ класу багато працює над згуртуванням дитячого колективу, формуванням у них культури спілкування, виховує повагу до старших, свідоме ставлення до праці. Щира, доброзичлива, завжди усміхнена, любить свою професію та дітей.

Категорія: атестація педагогічних працівників | Додав: nataly280985
Переглядів: 264 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: